KONST / Litografier / Färglitografi 14456046
nr 1445 6046
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Stämpelsignerad 1987, "Galleri AIX", oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 31,5x23,5
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 31 januari 2022
kl 18:13:24
27/1 17:42:46
100 kr
31/1 18:00:47